פיתגורס בית ספר לבגרות
 
פיתגורס בית ספר לבגרות
דף הבית אודות חומרים להורדה גלריה כתבו עלינו שיעורים מצולמים צור קשר
 
פיתגורס בית ספר לבגרות
 
 
פיתגורס בית ספר לבגרות
פיתגורס פועל ב 3מישורים עיקריים:
1.השלמת בגרויות והכנה לבגרות – במקצועות מתמטיקה,אנגלית , לשון ,ועוד- בית ספר אקסטרני להשלמת בגרויות.
2. שיעורים פרטיים ומרתון לסטודנטים- במקצועות הבאים: חשבונאות ניהולית או פיננסית, מקרו ומיקרו כלכלה, מיקרו תיאוריות ויישומים, מקרו תיאוריות ויישומים, תורת מימון הפירמה (ד"ר צבי איצקוביץ), סטטיסטיקה (בדיקת השערות, ממוצע חציון, רווח בר סמך ,מבחנים t,z חי בריבוע,התפלגות נורמלית), חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי (אינפי), ועוד.
3. שיעורים פרטיים וקבוצות לימוד – לתלמידי תיכון ויסודי, שיעורים פרטיים וקבוצות לימוד במתמטיקה, אנגלית, ולשון. אנו עובדים גם בשיתוף פעולה עם מוסדות ממשלתיים ומקיימים תגבורים והכנות לבגרות ביישובים בסיוע של פרויקט שיקום שכונות ובמימונו.

רוב הקושי בהצלחה והישגיות בלימודים נובע מ-2 קשיים :
1. איכות הוראה ירודה- קושי זה בא לידי ביטוי בעיקר בהשלמת בגרויות, ובלימודים האקדמאיים, ובפרט במקצועות הריאליים (לדוג': חשבונאות ניהולית או פיננסית, מקרו ומיקרו כלכלה, מיקרו תיאוריות ויישומים, מקרו תיאוריות ויישומים, תורת מימון הפירמה (ד"ר צבי איצקוביץ), סטטיסטיקה (בדיקת השערות, ממוצע חציון, רווח בר סמך ,מבחנים t,z חי בריבוע,התפלגות נורמלית), חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי (אינפי), ועוד.)
2. בעיות רגשיות- חוסר ביטחון הוא הבעיה הרגשית הנפוצה ביותר, ובמילים אחרות, התלמיד מרגיש שהוא איננו מסוגל להצליח, "אני ובגרות במתמטיקה זה שני דברים נפרדים", "בגלל המורה שלי בבית הספר אני לא מצליח , הוא מוריד לי את הביטחון", "המרצה במכללה באשקלון טס בחומר", "את המרצה בבר אילן לא מעניין אם הבנתי או לא"
 
 
חומרים חדשים   חדשות
1-בבבב 2-מבחן לדוגמא 2001 3-סיכום החומר לשאלון 005
4-פתרון מלא למבחן 0 5-הקצאה יעילה של גורמי ייצור 6-מושגי יסוד בכלכלה ועקומת התמורה
 

בקרוב!

שיעורים מצולמים

רוצה לחזור על החומר בבית?

חדש!

שיעורים מצולמים

בקרוב!

שיעורים מצולמים

בקרוב!

שיעורים מצולמים

בקרוב!

שיעורים מצולמים

שם פרטי
שם משפחה
אימייל
טלפון
  שלח