חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Lidar – מובילה את עולם מוצרי האלומיניום בישראל

חברת Lidar היא מותג מוביל וחדשני בתחום מוצרי האלומיניום בישראל. החברה, שעוסקת בתחום כבר מעל 30 שנה מתמחה בעיצוב, ייצור והתקנה של פרגולות אלומיניום, גדרות, סוככים, פרגולות מתקפלות ועוד.

מוצרי Lidar מתאפיינים בעיצוב מודרני וייחודי, שימוש בחומרי גלם איכותיים וסטנדרט התקנה גבוה. החברה עובדת עם צוות מעצבים ומהנדסים המשלבים אסתטיקה ופונקציונליות בכל המוצרים. 

Lidar ומבחר רחב של אפשרויות עיצוב

Lidar מציעה מגוון רחב של אפשרויות עיצוב והתאמה אישית של המוצרים לצרכי הלקוח. ניתן לבחור מבין מאות גווני אלומיניום, זיגוג שקוף או עכור, תאורה מובנית ועוד. 

מוצרי החברה עמידים בפני מזג אוויר קיצוני ומגיעים עם אחריות ארוכת טווח. Lidar מציעה שירות התקנה מקצועי על ידי טכנאים מיומנים ברחבי הארץ. עם ניסיון של למעלה מעשור, Lidar הפכה לשם מוכר ומהימן בתחום מוצרי האלומיניום בישראל.

  Lidar מציעה מגוון רחב של מוצרי אלומיניום לבית, לגינה ולעסקים – החל מפרגולות בשלל סוגים:חשמליות,אלומיניום ועוד…ועד גדרות אלומיניום לבית.

 Lidar ואיכות גבוהה של מוצרים

החברה ידועה באיכות מוצריה הגבוהה, המחירים התחרותיים ורמת השירות והמקצועיות. 

צוות המעצבים של Lidar לוקח בחשבון את סגנון הבית, מיקומו הגיאוגרפי ותנאי מזג האוויר המקומיים על מנת לתת מענה מיטבי ללקוחות. החברה משקיעה באופן שוטף בפיתוח מוצרים חדשניים לשיפור הטכנולוגיה והייצור שלה.

Lidar פועלת ברחבי הארץ עם צוות התקנה מקצועי שמגיע לאתר הלקוח, מבצע מדידות מדויקות ומתקין את המוצרים בצורה יסודית תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. לאחר ההתקנה החברה ממשיכה לתת שירות ותמיכה ללקוחותיה לאורך שנים.

Lidar שמה דגש על שימוש בחומרי גלם מתקדמים וידידותיים לסביבה בתהליך העיצוב והייצור שלה. החברה משתמשת באלומיניום ממיטב הספקים תוך הקפדה על תקני איכות קפדניים. 

טכנולוגיות חדשניות בתחום הצבע והגימור

כמו כן, Lidar מיישמת טכנולוגיות חדשניות בתחום הצבע והגימור של מוצרי האלומיניום שלה, מה שמגדיל את עמידותם לאורך שנים ארוכות. הצבעים והציפויים ידידותיים לסביבה עומדים בתקני איכות בינלאומיים.

Lidar מציעה אחריות ארוכת טווח על כל המוצרים שלה, האחריות מכסה פגמים בייצור, בחומרי הגלם ובהתקנה. מחלקת שירות הלקוחות של Lidar זמינה בכל עת לספק תמיכה ופתרון בעיות במהירות ובמקצועיות.